Imprezy Okolicznościowe

 

Karczma Bartbo, to przytulne i atrakcyjne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania, ważne uroczystości rodzinne, czy wydarzenia firmowe. W zależności od konfiguracji możemy ugościć wiele osób.

Wedle Twoich potrzeb możemy tu zorganizować:

Komunie i chrzciny w Karczmie Bartbo

Komunie i chrzciny


Gdy najmłodsi członkowie rodziny mają swoje święto, trzeba im zapewnić wszystko co najlepsze. Karczma Bartbo jest miejscem w którym znajdziecie smaczne jedzenie a także plac zabaw.

Przyjęcia weselne w Karczmie Bartbo

Przyjęcia weselne


Gdy biel splata się ze szczęściem, musi być dobra zabawa. U nas znajdziesz muzykę, wyborne jedzenie i niezapomniany klimat wyjątkowej nocy. Karczma Bartbo, na początek nowej drogi.

Jubileusze i imieniny w Karczmie Bartbo

Jubileusze i imieniny


Są w roku wyjątkowe dni, gdy chcesz mieć przy sobie wszystkie ważne osoby. Aby dzielić się wspólną radością, wspominać i dobrze się bawić. Spotkajcie się w Karczmie Bartbo.

Obiady rodzinne w Karczmie Bartbo

Obiady rodzinne


Wspólne spotkania przy stole, wzmacniają więzi rodzinne. Dlatego zapraszamy do miejsca w którym każdy poczuje się jak w domu. W Karczmie Bartbo rodzina jest najważniejsza.

Imprezy firmowe w Karczmie Bartbo

Lunche biznesowe i imprezy firmowe


O dużych i małych interesach, najlepiej rozmawia się w dyskretnej atmosferze, z dala od zgiełku miasta – w zaciszu Karczmy Bartbo. Tu także można świętować wszystkie biurowe sukcesy.

Szkolenie i konferencje w Karczmie Bartbo

Szkolenia i małe konferencje


Chcesz się spotkać ze współpracownikami? Musicie omówić ważne sprawy, lub nauczyć się czegoś nowego? Zapraszamy do Karczmy Bartbo, to idealne miejsce aby podnosić kompetencje.

Charakter sali biesiadnej nawiązuje do natury i warmińskiej przyrody. Dodatkowo klimat podkreśla kominek, od którego bije przyjemne ciepło. O menu w sali biesiadnej dba szef kuchni z Karczmy Bartbo, więc możesz wybierać do woli w przepysznych propozycjach.

A teraz coś co bardzo Cię dodatkowo ucieszy! Każdą uroczystość w Sali Biesiadnej możesz łączyć z atrakcjami Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. To pomysł inny niż wszystkie jakie przeżyłeś do tej pory. Teraz już wiesz czemu mówią o nas, atrakcyjne miejsce spotkań? Poczuj dobry smak i moc atrakcji w jednym miejscu.

Galeria z sali biesiadnej Karczmy Bartbo

Sale Karczmy Bartbo

Karczma Bartbo:

tel. 882 345 453
e-mail: karczma@bartbo.pl

 

Godziny otwarcia - grupy zorganizowane - imprezy okolicznościowe i firmowe:

(chrzciny, komunie, wesela, jubileusze, imprezy integracyjne, pikniki)

Przez cały rok, po wcześniejszej rezerwacji terminu i godzin.